Youtube Simulator Z Codes (Yeni Kodlar)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Youtube simulator Z codes mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber Youtube Simulator Z codes mevzusunda doğru kod paylaşımını yaptık. Aynı zamanda Roblox Simulator Z codes, Roblox Youtube life kodes başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Roblox’un muhteşem alt oyunu Youtube Simulator Z’ye güzel geldin! Youtube Simulator Z ile sende profesyonel bir biçimde bir Youtuber’ın yaşamını yaşamaya başlayabilirsiniz. Sunucu içerisindeki en iyi Youtuber olabilmek için kıyasıya yarış et. Yeni bilgisayarlar, web kameraları veya tertip etme yazılımları alarak Youtuber coşkusunu yükselt. Peki, Youtube Simulator Z Codes başka bir deyişle kodları neler? İşte sizlere doğru kodlar…

Youtube Simulator Z Codes

Youtube Simulator Z Codes

Roblox’un en çok oynanan Youtube Simulator Z Codes için her gün yeni kodların araştırmasını yapıyoruz. Yeni bir reyin olmasına karşın imalci tarafından aralıksız yeni kodlar veriliyor. Bu kodları kullanarak oyunun en iyisi olabilirsiniz. O surattan bu sayfayı yeni kodları görebilmek için sık bir biçimde hakimiyet edin.

Youtube Simulator Z Kodları

Kasım 2022’de yayınlanan yeni kodların paylaşımını altta yaptık. Kodları kullanarak değişik mükâfatlar kazanabilirsiniz. Şayet kodların nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız alt kısımda yer alan öteki alt başlıklara göz atın.

Kodların her birisi büyük / ufak harflere duyarlıdır. Bu surattan kodları tabloda göründüğü biçimde ilave edin. Tablo içerisinde kodlar büyük veya ufak, harfler, rakamlar, noktalama işaretleriyle yer alabilir. Oldukça kolay kodlar olduğundan dolayı zorlanacağınızı varsaymıyoruz.

KodÖdülAktif/Süresi DolmuşChallengesSohbet balonlarını yeni animasyonlarla değiştirirAktifVerifiedReyin içi sohbeti doğrularAktifYTZSize saklı bir kod verirAktif

Youtube Simulator Z Kodları Nasıl Kullanılır?

Reyin içerisinde yayınlanan fiyatsız kodları nasıl kullanacağınızı öğrenmiyorsanız ve mükâfatları hesabınıza nasıl yükleyeceğiniz mevzusunda kaygınız varsa alttaki adımları takip edin.

Oyunu açın. Ekranın sol kısmındaki kodlar menüsüne basın. Kodu koliye yazın ve gönder butonuna basın.

Kodları doğru girmenize karşın çalıştıramıyor musunuz? O halde bu kodların müddetinin dolduğu anlamına kazanç. Yanılgıyla karşılaşıyorsanız artık o kodun geçersiz olduğunu kapsıyor fakat kodu doğru yazdığınızdan yeniden de emin olun. Şayet yeni kodları istiyorsanız bu sayfayı takipte kalın.

Yorum yapın